March 2012

THE END

12. march 2012 at 13:11 | posted by Hannah
Jsem strašně přelétavá. TSC má pauzu a ačkoliv pauza končí tento čtvrtek, já už se sem nevrátím :( Ptáte se proč? Zbožňuju One Tree Hill, ale na blogu o Sophii Bush, která tam hraje hlavní roli a jednou z mých nejoblíbenějších hereček, jsem nevydržela ani rok. Proč to tedy hrotit tady? TSC je skvělý seriál, ale je taky dost možné, že tuto sezónu nadobro skončí, protože ratingy nejsou bůhvíjak úžasné. Navíc přestávám pomalu ale jistě "shipovat" některé páry a to s hlavní hrdinkou (promiň Cassie). Jediný důvod, proč na to stále ještě koukám jsou pro mě Faye a Diana (ne Fayana) a malá naděje na to, že Faye skončí s Jakem a Diana skončí s Adamem.

Jenomže před dvěma týdny jsem neměla co dělat, začala jsem stahovat True Blood a ouha! Při porovnání svých oblíbených seriálů jsem zjistila, že TSC je až na 7.příčce a to kdoví jestli jsem na něco nezapomněla - 1.TB, 2.TVD, 3.-5. SPN, OTH & GG, 6.PLL. Když v pátek vstávám brzy ráno, abych si stáhla nový díl, TSC si stáhnu jenom protože je, zatímco TVD si stáhnu s radostí a napjatá, co se tam bude dít. TVD si pak pustím bez titulků, s anglickými a potom ještě s českými, TSC si stáhnu a podívám se na to maximálně dvakrát, někdy ani to ne...

Nemá cenu tady zdržovat, mám TSC ráda, ale ne natolik, abych o něm každý den chodila psát, navíc když nemám moc ráda Thomase :( Mějte se tu hezky a pokud si se mnou nadále chcete udržet kontakt, tady snad neskončím :))

» YOUTUBE CHANNEL