New spoilers!

19. october 2011 at 20:07 | posted by Hannah |  S1-News/Spoilers

Generace starších (babičky, dědečci, pratety, atd.) přijdou dřív, než jsme si mysleli. Je to vzrušující, protože Dawn a Charles se musí někomu zpovídat a ten někdo jsou právě Starší. "Nemůžete mít město zaplněné mrtvými těly, aniž by si toho někdo všimnul. V našem případě si toho všimnou právě Starší."Nickova smrt změní všechno, co se týče naší ďábělské dvojice (Dawn a Charlese). "Čím budeme dál, myšlenka důsledků už nebude platit pouze pro děti, ale i pro dospělé. To pro ně bude obrovská změna, která postaví jejich plány do úplně jiného světla a oni se sami sebe budou ptát, co to vlastně dělají, a možná se jejich plány i dost liší, což způsobí spoustu problémů."
V dalších epizodách také uvidíme, jaký byl jejich vztah, když byli mladí.Není to jenom démon v podobě hada, co se snaží získat cestu do Kruhu - a pokud budeme pořádně poslouchat, v následujícím díle je malá nápověda o tom, kdo za tím vším stojí.

Cassie se začne ohlížet po chybějící části své rodiny. "Je posedlá matkou, protože nedávno zemřela a to s ní silně otřáslo, ale o svém otci toho moc neví a nechápe proč. Již brzy tedy očekávejme, že Cassie začne pátrat po rodině svého otce.Nickův bratr Jake se dostaví do města na Nickův pohřeb. Rozhodí Adama a Cassie, rozhodí Dianu a Faye, a rozhodí Melissu a Faye. Rozhází všechny, protože má se všemi minulost, a to zmení atmosféru uvnitř Kruhu. Také zjistíme něco o určité a zlostné minulosti Adama a Jakea, a zjistíme o jejich spojitosti něco víc. Jakmile se Jake vrací do města, je to pro Adama problém.
 


Comments

1 Madeline Madeline | Web | 19. october 2011 at 21:02 | React

krásny layout :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.